кафедра ОМТіСТ ЦНТУ :: Абітурієнту :: Інформація для вступу

 

новини

03.03.2020
День відкритих дверей Центральноукраїнського національного технічного університету!

 

16 квітня 2020 року запрошуємо учнів 10‑11 класів, випускників ЗНЗ минулих років, батьків та вчителів. Ви дізнаєтеся все про свою майбутню професію та отримаєте фахові консультації.
Завітайте на зустріч і Ви зробите правильний професійний вибір свого майбутнього!

докладно


 

новини

29.02.2020
ЗНО-2020. Що необхідно знати?

 

У 2020 році державна підсумкова атестація в старшій школі, як і минулого року, відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
Пропонуємо учасникам тестування ознайомитись з найбільш актуальною інформацією щодо проведення тестування.

докладно


 

новини

03.02.2020
Стартувала реєстрація
для участі у ЗНО

 

Сьогодні, 3 лютого, стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 24 березня.
Цього року для випускників 2020 р. першим обов’язковим предметом буде українська мова та література. Другий предмет для технічних спеціальностей — математика. Третій потрібно обрати із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування.

докладно


 

новини

15.12.2019
Затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2020 році

 

Міністерством освіти і науки України затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів, відповідно до яких буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2020 році.
докладно


 

 архів новин і подій

 

ЗРОБИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!

Вступай до Центральноукраїнського національного
технічного університету за спеціалізацією

„Обладнання та технологія обробки металів тиском і спецтехнології”

 

Центральноукраїнський національний технічний університет (ЦНТУ) — потужний технічний вищий навчальний заклад, що пiдпорядкований Міністерству освіти і науки України; який забезпечує потреби роботодавців центрального регіону України у кваліфікованому персоналі.

Наш університет — єдиний в регіоні, що має статус національного і є кращим вищим навчальним закладом Кіровоградщини за результатами незалежного рейтингу ЮНЕСКО.

 

підготовка спеціалістів

 

Студенти кафедри ОМТіСТ будуть навчатись одночасно за двома професіями: першою — з процесів та машин обробки металів тиском, другою — з обробки металів за спецтехнологіями, що викликано практичною доцільністю та відповідає вимогам сучасного машинобудівного виробництва.

Студенти за спеціалізацією „Обладнання та технологія обробки металів тиском і спецтехнології” отримують підвищену стипендію відностно інших специалізацій.

Студенти з інших міст України та іноземці забезпечуються проживанням у гуртожитку. Навчальний заклад, студмістечко, їдальня, спортивні тренувальні майданчики — все це розміщено на території університету.

ЦНТУ — це потужний центр студентського спорту, є активні футбольна, баскетбольна і бейсбольна команди, студенти університету беруть участь у спортивних змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Університет стимулює розвиток студентської самодіяльності. Найкращі вечірки, дискотеки, КВК, конкурси краси — це теж у нас. ЦНТУ — це найгарніша територія міста, зелена, екологічно чиста припаркова зона, неповторний квітковий дизайн.

На навчання в ЦНТУ приймаються особи, які отримали повну середню освіту, а також які здобули освітньо‑кваліфікаційний рівень „молодший спеціаліст” і бажають отримати освітньо‑кваліфікаційні рівні бакалавра, магістра. Випускники коледжів і технікумів мають можливість продовжувати навчання в ЦНТУ з другого та третього курсів, і при вступі здають лише фаховий іспит.

Випускники нашої кафедри — інженери широкого профілю — впевнено реалізувують свої знання та навички, працюючи в заводських цехах та конструкторських бюро, науково‑дослідницьких інститутах, інформаційних і сервісних центрах підприємств, вищих навчальних закладах.


Перелік документів для вступу:

  • сертифікати ЗНО для вступу на базі повної середньої освіти: українська мова та література, математика, фізика або іноземна мова (на місця державного замовлення); українська мова та література, математика, географія або історія України (на контрактні місця);
  • сертифікат ЗНО для вступу на базі освітнього рівня „молодший спеціаліст” з української мови та літератури;
  • заява для вступу;
  • атестат про повну середню освіту і додаток до нього, або
    Диплом молодшого спеціаліста і додаток до нього;
  • медична довідка за формою 086‑О;
  • чотири кольорових фотографій розміром 3 × 4;
  • копія довідки податкового органу про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи‑платника податку.

При собі мати оригінал і копію паспорта, військовий квиток (посвідчення про приписку до призивної дільниці).

 

підготовка спеціалістів

 

pdf_icon

завантажити рекламний буклет кафедри ОМТіСТ вступної компанії до Центральноукраїнського національного технічного університету 2020 року

 

 

© 2020 KNTU