кафедра ОМТіСТ ЦНТУ :: Абітурієнту :: Інформація для вступу

 

новини

05.03.2018
День відкритих дверей Центральноукраїнського національного технічного університету!

 

24 квітня 2018 року запрошуємо учнів 10‑11 класів, випускників ЗНЗ минулих років, батьків та вчителів. Ви дізнаєтеся все про свою майбутню професію та отримаєте фахові консультації.
Завітайте на зустріч і Ви зробите правильний професійний вибір свого майбутнього!

докладно


 

новини

06.02.2018
Стартувала реєстрація
для участі у ЗНО

 

Сьогодні, 6 лютого, стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 18 березня.
Цього року для випускників 2018 р. першим обов’язковим предметом буде українська мова та література. Другий предмет потрібно обрати з‑поміж математики та історії. Третій — із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування.

докладно


 

новини

01.02.2018
Міністр освіти представила безкоштовні онлайн-курси для підготовки до ЗНО

 

Міністр освіти представила безкоштовні онлайн-курси для підготовки до ЗНО.
Масові онлайн курси є важливою додатковою опцією для навчання сучасних дітей, і Міністерство освіти і науки усіляко підтримує такі ініціативи.

докладно


 

новини

15.12.2017
Затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році

 

Міністерством юстиції затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, відповідно до яких буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2018 році.
докладно


 

 архів новин і подій

 

ЗРОБИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!

Вступай до Центральноукраїнського національного
технічного університету за спеціалізацією

„Обладнання та технологія обробки металів тиском і спецтехнології”

 

Центральноукраїнський національний технічний університет (ЦНТУ) — потужний технічний вищий навчальний заклад, що пiдпорядкований Міністерству освіти і науки України; який забезпечує потреби роботодавців центрального регіону України у кваліфікованому персоналі.

Наш університет — єдиний в регіоні, що має статус національного і є кращим вищим навчальним закладом Кіровоградщини за результатами незалежного рейтингу ЮНЕСКО.

 

підготовка спеціалістів

 

Студенти кафедри ОМТіСТ будуть навчатись одночасно за двома професіями: першою — з процесів та машин обробки металів тиском, другою — з обробки металів за спецтехнологіями, що викликано практичною доцільністю та відповідає вимогам сучасного машинобудівного виробництва.

Студенти за спеціалізацією „Обладнання та технологія обробки металів тиском і спецтехнології” отримують підвищену стипендію відностно інших специалізацій.

Студенти з інших міст України та іноземці забезпечуються проживанням у гуртожитку. Навчальний заклад, студмістечко, їдальня, спортивні тренувальні майданчики — все це розміщено на території університету.

ЦНТУ — це потужний центр студентського спорту, є активні футбольна, баскетбольна і бейсбольна команди, студенти університету беруть участь у спортивних змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Університет стимулює розвиток студентської самодіяльності. Найкращі вечірки, дискотеки, КВК, конкурси краси — це теж у нас. ЦНТУ — це найгарніша територія міста, зелена, екологічно чиста припаркова зона, неповторний квітковий дизайн.

На навчання в ЦНТУ приймаються особи, які отримали повну середню освіту, а також які здобули освітньо‑кваліфікаційний рівень „молодший спеціаліст” і бажають отримати освітньо‑кваліфікаційні рівні бакалавра, магістра. Випускники коледжів і технікумів мають можливість продовжувати навчання в ЦНТУ з другого та третього курсів, і при вступі здають лише фаховий іспит.

Випускники нашої кафедри — інженери широкого профілю — впевнено реалізувують свої знання та навички, працюючи в заводських цехах та конструкторських бюро, науково‑дослідницьких інститутах, інформаційних і сервісних центрах підприємств, вищих навчальних закладах.


Перелік документів для вступу:

 • сертифікати ЗНО з таких предметів: українська мова та література
  (100 балів), математика (100 балів); фізика або іноземна мова
  (100 балів);
 • заява (заповнюється у приймальній комісії або пересилається через мережу інтернет);
 • атестат про повну середню освіту і додаток до нього, або
  Диплом молодшого спеціаліста і додаток до нього (обов’язково зробити копію додатку до атестату або Диплома в pdf‑форматі для подачі документів через мережу інтернет);
 • медична довідка за формою 086‑У;
 • чотири кольорових фотографій розміром 3 × 4;
 • копія довідки податкового органу про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи‑платника податку.

При собі мати оригінал і копію паспорта, військовий квиток (посвідчення про приписку до призивної дільниці).

 

підготовка спеціалістів

 

pdf_icon

завантажити рекламний буклет кафедри ОМТіСТ вступної компанії до Центральноукраїнського національного технічного університету 2018 року

 

 

© 2020 KNTU