кафедра ОМТіСТ ЦНТУ :: Абітурієнту :: Загальна інформація

 

новини

03.03.2020
День відкритих дверей Центральноукраїнського національного технічного університету!

 

16 квітня 2020 року запрошуємо учнів 10‑11 класів, випускників ЗНЗ минулих років, батьків та вчителів. Ви дізнаєтеся все про свою майбутню професію та отримаєте фахові консультації.
Завітайте на зустріч і Ви зробите правильний професійний вибір свого майбутнього!

докладно


 

новини

29.02.2020
ЗНО-2020. Що необхідно знати?

 

У 2020 році державна підсумкова атестація в старшій школі, як і минулого року, відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
Пропонуємо учасникам тестування ознайомитись з найбільш актуальною інформацією щодо проведення тестування.

докладно


 

новини

03.02.2020
Стартувала реєстрація
для участі у ЗНО

 

Сьогодні, 3 лютого, стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 24 березня.
Цього року для випускників 2020 р. першим обов’язковим предметом буде українська мова та література. Другий предмет для технічних спеціальностей — математика. Третій потрібно обрати із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування.

докладно


 

новини

15.12.2019
Затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2020 році

 

Міністерством освіти і науки України затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів, відповідно до яких буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2020 році.
докладно


 

 архів новин і подій

 

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТ!

Вибирай фах інженера‑механіка за спеціалізацією
„Обладнання та технологія обробки металів тиском і спецтехнології”

Галузь знань: 13 — Механічна інженерія.

Спеціальність: 131 — Прикладна механіка.

Інженер‑механік — то є спеціаліст найвищого рівня технічних знань.

Прикладна механіка — то є найвищий рівень технічної освіти.

Обробка металів тиском (ОМТ) — це сукупність багаточисельних процесів, таких як штампування, кування, прокатка, пресування, волочіння тощо, коли вироби отримують в результаті силової взаємодії інструменту та заготовки.
В цілому 70 % готових деталей машинобудування виготовляють засобами ОМТ і вони не підлягають подальшій обробці. Так, літаки мають до 90 % штампованих деталей, автомобілі та сільськогосподарські машини — до 80 %, товари широкого вжитку — до 95 %, приладобудування — до 70 %, радіотехніка та радіоелектроніка — до 80 %, електромашинобудування — до 70 %.

 

підготовка спеціалістів

 

Обробка металів за спецтехнологіями (СТ) — це сукупність процесів фізико‑технічної обробки металів, таких як лазерна, плазмова, електроерозійна обробка тощо, які відрізняються високою економічною ефективністю і тому отримують все більш широке застосування.

Виключне значення обробки тиском та спецтехнологій в народному господарстві визначає постійну потребу фахівців зазначених спеціальностей на будь‑якому машинобудівному або металургійному підприємстві.

Випускники кафедри отримують диплом одночасно за двома професіями: першою — з процесів та машин обробки металів тиском, другою — з обробки металів за спецтехнологіями, що викликано практичною доцільністю та відповідає вимогам сучасного машинобудівного виробництва.

 

підготовка спеціалістів

 

Зазначимо, що спеціалізація з обладнання та технології обробки металів тиском та спецтехнологій є єдиною в Україні, тож робота знайдеться ДЛЯ КОЖНОГО!

Базова спеціалізація — „Обладнання та технологія обробки металів тиском і спецтехнології” — акредитована за вищим четвертим рівнем.

В даний час навчальний процес підготовки фахівців із спеціальності здійснюється згідно вимогам ступеневої підготовки бакалавра, магістра та аспіранта. Загальною характеристикою освітніх програм є те, що вони спрямовані на надання студентам ґрунтовної збалансованої системи знань, яка відповідає поточним і перспективним потребам промислового виробництва в умовах ринкових відносин.

Забезпечується підготовка в галузі автоматизованого проектування із застосуванням найсучасніших комп’ютерних технологій та прогресивних програмних продуктів. Спеціалісти напрямку вестимуть фахове супроводження та комп’ютерну діагностику розроблених систем на всіх етапах їх функціонування, проектуватимуть медіа презентації технічних систем, забезпечуватимуть діяльність фахових сервіс центрів.

При кафедрі діє аспірантура, випускники якої мають можливість захисту дисертації у спеціалізованій Bченій раді Центральноукраїнського національного технічного університету на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальностю 05.03.07 — Процеси фізико‑технічної обробки.

Навчання проводять досвідчені викладачі, гарантується високий рівень підготовки майбутніх фахівців, які здатні впевнено реалізувати свої знання та навички, працюючи в заводських цехах та конструкторських бюро, науково‑дослідницьких інститутах, інформаційних і сервісних центрах підприємств.

Випускники нашої кафедри — інженери широкого профілю — потрібні на підприємствах різних форм власності та господарювання; вони працюють на посадах конструктора, технолога, майстра, начальника дільниць, начальника цеху, викладачами та асистентами вузів та коледжів.

 

pdf_icon

завантажити рекламний буклет кафедри ОМТіСТ вступної компанії до Центральноукраїнського національного технічного університету 2020 року

 

 

© 2020 KNTU